Apartmány

Apartmán Royal, Superior a Rustical

Apartmán Royal je luxusný apartmán pre max. 6 ľudí, v ktorom máte k dispozícii kuchyňu s chladničkou, umývačkou riadu, klimatizáciou, krbom a vinotékou, ktorú vieme dopĺňať podľa záujmu hlavne výnikajúcimi vínami z našej oblasti. Nechajte sa tu rozmaznávať vo vírivej vani, sledujte programy cez satelit na našom LCD televízore alebo sa spojte so svojimi známymi cez internet s wifi, aby ste sa s nimi podelili o nové zážitky. 

Apartmán Superior je luxusné ubytovanie v podkroví s klimatizáciou pre max. 10 ľudí. V tomto apartmáne je Vám okrem priestoru na spanie k dispozícii aj veľká letná kuchyňa, v ktorej sa mieša moderný a rustikálny štýl. Vyberte si z vinotéky vínko a leňošte na prípecku ako naši predkovia za dávnych čias. V tomto apartmáne máte 2 LCD televízory, kúpeľňu so sprchovým kútom, WC a galériu nad letnou kuchyňou.


Apartmán Rustical je vybudovaný v pôvodnom váľkovom dome, ktorý si zachoval svojho ducha a cítiť v ňom pohodu a staré časy. Je to miesto, ktoré si pamätáme od našich starých mám, s ktorým nás spájajú sentimentálne spomienky, a ktoré by sme určite chceli ukázať našim deťom. K dispozícii je pre max. 5 ľudí. Aj tomto apartmáne je samozrejmosťou LCD televízor a internet s wifi.