Referencie

Každý človek má neodňateľné právo na svoj názor a my ho chceme počuť.

Příjemné moderně vybavené ubytování. Vstřícný pan domácí, zařídil obratem všechny naše nadstandartní přání, např. jízdu na koni - pro děti. Areál nabízí spoustu možností sportovního a volnočasového vyžití. Veškeré sportovní pomůcky zdarma k zapůjčení.

Ondrej, Česká republika, (1.8.2022)


Excellent. The most pleasant and inviting place we stayed in Slovakia. We will return with the children and grandchildren.A restored country house in the style of the beginning of the 20th century, a special atmosphere and a feeling of home. Antique accessories such as a loom, photos of family members on the walls, chests of drawers and an old wardrobe, yet a kitchen equipped with everything you need. A huge yard with facilities for children and wonderful silence.

Joseph, Israel (28. 10. 2021)


"Pekné prostredie okolo apartmánu s veľkým oploteným pozemkom v záhrade ktorého práve dozrievalo hrozno a jablká, ktoré sme si mohli natrhať. Moderne vybavený apartmán s príjemným vidiecky ladeným interierom, sauna v zahrade, ktorú sme si užili večer pri hviezdach. Cez deň, keď sa nám nechcelo ísť na výlet do okolia, tak sme si mohli zahrať na záhrade napr.  ping pong. Veľké parkovisko v areáli. Dlho sme neboli v tak dobrom ubytovaní na Slovensku. Bolo to nad očakávania a nemáme čo vytknúť."

Viktor Janíček, Bratislava (10. 10. 2020)


"Všetko bolo čisté, moderné, krásna kúpeľňa aj izby. Perfektné možnosti v areáli pre deti aj dospelých."

Tomáš. Slovensko (29.8.2020)


"Správcovia boli veľmi sympatickí a priateľskí. Ubytovanie aj celý areál boli veľmi príjemným, čistým, pokojným miestom, až sa nám ťažko odchádzalo."

Viera, Slovensko (31. 8.2020)


"Nádherné ubytovanie, do ktorého by ste sa chceli rovno prestahovať navždy. Čistý, voňavý a účelne zariadený apartmán, jeden z najkrajších v akom sme kedy boli. Dvor pekne upravený s veľkým detským ihriskom, trampolínou a priestranným bazénom. "

Renata, Slovensko


"Krásne, čisté ubytovanie, ticho, kopa miesta na hranie pre deti. Oplatilo sa priplatiť za apartmán so spálňou, boli sme spokojní."

Vincent, Slovensko


"Kedves fogadtatásban volt részünk.Exclusive berendezés ,tisztaság,hatalmas apartman,kandalló+cserépkályha amin főzni és sütni is lehet.Csúcs szuper hely!Ősszel vagy télen vissza jövünk pihenni."

Anna, Hungaria


"- velmi pekna a velka zahrada, dobre vybavenie pre rodiny s detmi (preliezky, hojdacky, trampolina, ...) - vsade cisto - rustikalny apartman s autentickymi kusmi nabytku a dekoraciami"

Tomas, Slovakia


"Krásny areál, ubytovanie, pre rodiny s deťmi dokonalé."

Marta, Slovakia