Referencie

Každý človek má neodňateľné právo na svoj názor a my ho chceme počuť.

"Pekne prostredie okolo apartmanu s velkym oplotenym pozemkom v zahrade ktoreho prave dozrievali hrozno a jablka ktore sme si mohli natrhat, moderne vybaveny apartman s prijemnym vidiecky ladenym interierom, sauna v zahrade ktoru sme si uzili vecer pri hviezdach, cez den ked sa nam nechcelo ist na vylet do okolia tak sme si mohli zahrat na zahrade napr pingpong. Velke parkovisko v areali. Dlho sme neboli v tak dobrom ubytovani na Slovensku Bolo to nad ocakavania a nemame co vytknu."

Viktor Janíček, Bratislava (10. 10. 2020)


"Všetko bolo čisté, moderné, krásna kúpeľňa aj izby. Perfektné možnosti v areáli pre deti aj dospelých."

Tomáš. Slovensko (29.8.2020)


"Správcovia boli veľmi sympatickí a priateľskí. Ubytovanie aj celý areál boli veľmi príjemným, čistým, pokojným miestom, až sa nám ťažko odchádzalo."

Viera, Slovensko (31. 8.2020)


"Nádherné ubytovanie, do ktorého by ste sa chceli rovno prestahovať navždy. Čistý, voňavý a účelne zariadený apartmán, jeden z najkrajších v akom sme kedy boli. Dvor pekne upravený s veľkým detským ihriskom, trampolínou a priestranným bazénom. "

Renata, Slovensko


"Krásne, čisté ubytovanie, ticho, kopa miesta na hranie pre deti. Oplatilo sa priplatiť za apartmán so spálňou, boli sme spokojní."

Vincent, Slovensko


"Kedves fogadtatásban volt részünk.Exclusive berendezés ,tisztaság,hatalmas apartman,kandalló+cserépkályha amin főzni és sütni is lehet.Csúcs szuper hely!Ősszel vagy télen vissza jövünk pihenni."

Anna, Hungaria


"- velmi pekna a velka zahrada, dobre vybavenie pre rodiny s detmi (preliezky, hojdacky, trampolina, ...) - vsade cisto - rustikalny apartman s autentickymi kusmi nabytku a dekoraciami"

Tomas, Slovakia


"Krásny areál, ubytovanie, pre rodiny s deťmi dokonalé."

Marta, Slovakia