PRE RODINY

Rodinné pobyty, oslavy, wellness...

Náš areál o rozlohe 0,5 ha ponúka Vám a Vašim deťom dostatok priestoru na hranie bez toho, aby ste sa museli obávať o ich bezpečnosť. Kým si Vaše deti budú užívať trampolínu, hojdačky, šmýkačky, preliezky alebo pieskovisko, Vy môžete relaxovať v bazéne  alebo v saune, hrať stolný tenis, či ruské kuželky.

S detičkami môžete navštíviť farmu s domácimi zvieratkami, deti ich môžu pohladkať, nachovať, dokonca sa zúčastniť aj na dojení. A čo tak povoziť sa na koníkovi, alebo si sám nazbierať jahody, alebo hrášok. To všetko je v tejto obci možné.

V originálnom vidieckom prostredí si môžete kúpiť aj domáce bio výrobky priamo z dvora - vajíčka, tvaroh, mliečko, syry, med atď.

Výlety? V okolí je možnosť navštíviť 3 termálne kúpaliska s tobogánmi - Aquatermal Strehová, Miraj Resort a NOVOLANDIA Rapovce s unikátnou slanou vodou, hrady a zámky - Haličský zámok, hrad Vígľaš, zrúcanina Divín hrad Modrý kameň v sade s jedlými gaštanmi s jedinečným múzeom bábkarských kultúr a hračiek , vinárstvo Domin a Kušický, vinárstvo Csernus,  veľa cyklociest a turistických atrakcií ako európsky unikát lávový vodopád a hrad Šomoška. V Novohrade a v Hontianskom kraji je čo objavovať.

Vieme pomôcť s výberom a zabezpečením dopravy, lebo...

... sme tu pre Vás!

Sem patrí váš nadpis

Sem vložte podnadpis

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla.