PRE RODINY

Rodinné pobyty, oslavy, wellness...

Náš areál o rozlohe 0,5 ha ponúka Vám a Vašim deťom dostatok priestoru na hranie bez toho, aby ste sa museli obávať o ich bezpečnosť. Kým si Vaše deti budú užívať trampolínu, hojdačky, šmýkačky, preliezky alebo pieskovisko, Vy môžete relaxovať v bazéne  alebo v saune, hrať stolný tenis, či ruské kuželky. 

S detičkami môžete navštíviť farmu s domácimi zvieratkami, deti ich môžu pohladkať, nachovať, dokonca sa zúčastniť aj na dojení. A čo tak povoziť sa na koníkovi, alebo si sám nazbierať jahody, alebo hrášok. To všetko je v tejto obci možné.

V originálnom vidieckom prostredí si môžete kúpiť aj domáce bio výrobky priamo z dvora - vajíčka, tvaroh, mliečko, syry, med atď.

V okolí sú pekné cyklotrasy a vy si môžete u nás požičať dva horské bicykle (pánsky a dámsky).

Výlety? V okolí je možnosť navštíviť 3 termálne kúpaliska s tobogánmi - Aquatermal Strehová, Miraj Resort a NOVOLANDIA Rapovce s unikátnou slanou vodou, hrady a zámky - Haličský zámok, hrad Vígľaš, zrúcanina Divín hrad Modrý kameň v sade s jedlými gaštanmi s jedinečným múzeom bábkarských kultúr a hračiek , vinárstvo Domin a Kušický, vinárstvo Csernus,  veľa cyklociest a turistických atrakcií ako európsky unikát lávový vodopád a hrad Šomoška. V Novohrade a v Hontianskom kraji je čo objavovať.

Vieme pomôcť s výberom a zabezpečením dopravy, lebo...

... sme tu pre Vás!